Citizen Eco-Drive Pilot Chronograph 42mm CA4723-03A
CITIZEN
389,00 €
Varastossa
Alhaisin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 389,00 €
Kysy lisätietoja
Kaliiperin ominaisuudet: sekuntikello: enintään 60 min, 1/5 sekuntia, Päivämäärä, Akun purkautumisen merkkivalo, 24 h näyttö, 270 päivää, +/- 15 Sek per Monat, Eco-Drive.
| Valmistajan tuotekoodi | CA4723-03A |
|---|---|
| Lasi | Mineraalilasi |
| Kellonkuori | Teräs |
| Koneisto | Eco-Drive |
| Koko | Miesten |
| Tuoteperhe | Eco-Drive |
| Rungon halkaisija | 42 mm |
| Taulun väri | Sininen |
| Vesitiiveys | 100 m |
| Rannekkeen tyyppi | Musta nahka |
Write Your Own Review

