Citizen Tsuno Chronograph Quartz 38mm AN3660-81A
CITIZEN
299,00 €
Varastossa
Alhaisin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 299,00 €
Kysy lisätietoja
| Valmistajan tuotekoodi | AN3660-81A |
|---|---|
| Lasi | Mineraalilasi |
| Kellonkuori | Teräs |
| Koneisto | Quartz |
| Koko | Miesten |
| Rungon halkaisija | 38 mm |
| Taulun väri | Valkoinen |
| Vesitiiveys | 50 m |
| Rannekkeen tyyppi | Teräs |
| Rannekkeen leveys | 18 mm |
Write Your Own Review

