Aarni Vega - Saarni
AARNI
205,00 €
Varastossa
Alhaisin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 205,00 €
Kysy lisätietoja
| Valmistajan tuotekoodi | 206026 |
|---|---|
| Lasi | Mineraalilasi |
| Koneisto | Quartz |
| Koko | Naisten |
| Rungon halkaisija | 38 mm |
| Taulun väri | Punakulta |
| Vesitiiveys | 50 m |
| Rannekkeen tyyppi | Puinen |
| Rannekkeen leveys | 18 mm |
Write Your Own Review

