Aarni Saga - Saarni
AARNI
205,00 €
Varastossa
Alhaisin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 205,00 €
Kysy lisätietoja
Klassista säihkettä. Aarni Saga on upea kotimaisesta saarnesta valmistettu kello erityisesti naisille. Hopeiset yksityiskohdat sopivat hyvin yhteen muiden samansävyisten korujen kanssa.
| Valmistajan tuotekoodi | 206013 |
|---|---|
| Lasi | Mineraalilasi |
| Koneisto | Quartz |
| Koko | Naisten |
| Rungon halkaisija | 34 mm |
| Taulun väri | Hopea |
| Vesitiiveys | 50 m |
| Rannekkeen tyyppi | Puinen |
| Rannekkeen leveys | 16 mm |
Write Your Own Review




