Aarni Vega - Visakoivu
AARNI
205,00 €
Varastossa
Alhaisin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 205,00 €
Kysy lisätietoja
Kotimaista visakoivua ja taivaan syvää sineä. Aarni Vega on valmistettu suomalaisesta arvopuusta, visakoivusta. Yhdistettynä syvänsiniseen kellotauluun on tämä kello kuin Suomen suvi pienoiskoossa. Kellon sydämenä toimii tarkka ja laadukas sveitsiläinen Ronda-koneisto.
Aarni Vega toimitetaan tyylikkäässä lahjakotelossa, arvolleen sopivasti.
| Valmistajan tuotekoodi | 206027 |
|---|---|
| Lasi | Mineraalilasi |
| Koneisto | Quartz |
| Koko | Miesten |
| Rungon halkaisija | 38 mm |
| Taulun väri | Sininen |
| Vesitiiveys | 50 m |
| Rannekkeen tyyppi | Puinen |
| Rannekkeen leveys | 18 mm |
Write Your Own Review

