Aarni Vega - Pähkinäpuu
AARNI
205,00 €
Varastossa
Alhaisin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 205,00 €
Kysy lisätietoja
Ripaus luksusta. Aarni Vega on klassisen tyylikäs kello, jossa pyöreä hiilenharmaa kellotaulu yhdistyy tummanruskeaan, hienostuneeseen pähkinäpuuhun. Kellon sydämenä toimii tarkka ja laadukas sveitsiläinen Ronda-koneisto.
Aarni Vega toimitetaan tyylikkäässä lahjakotelossa, arvolleen sopivasti.
| Valmistajan tuotekoodi | 206025 |
|---|---|
| Lasi | Mineraalilasi |
| Koneisto | Quartz |
| Koko | Miesten |
| Rungon halkaisija | 38 mm |
| Taulun väri | Harmaa |
| Vesitiiveys | 50 m |
| Rannekkeen tyyppi | Puinen |
| Rannekkeen leveys | 18 mm |
Write Your Own Review

